Registratūra 8 (342) 30535
Virbalio ambulatorija: 8 (342) 50135
Vištyčio ambulatorija: 8 (342) 63435
Naujienos

VšĮ Kybartų pirminės sveikatos priežiūros centras vėl laukia pacientų: kas keičiasi

 

Mieli pacientai,

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. balandžio 29 d. sprendimo Nr. V-1019 „Dėl planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo asmens sveikatos priežiūros įstaigoje plano rengimo reikalavimų“, nuo 2020 m. gegužės 11 d. VšĮ Kybartų pirminės sveikatos priežiūros centras (toliau – Centras) atnaujina planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.

Prioritetas teikiamas nuotolinėms paslaugoms (vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo, gydytojo specialisto, slaugytojo konsultacijoms, gydytojų tarpusavio konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui). Tiesioginis kontaktas su pacientu bus tik tuomet, kai paslaugos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu.

Teikiama tik būtinoji odontologinė pagalba.

Planines odontologijos paslaugas teiksime nuo 2020 gegužės 18 d.

REGISTRACIJA:

  • Skambinkite į registratūrą ir registruokitės nuotolinei šeimos gydytojo / slaugytojo konsultacijai.
  • Jeigu nuotolinės konsultacijos metu šeimos gydytojas ar slaugytojas nusprendžia, kad Jums reikalinga tiesioginio kontakto su šeimos gydytoju konsultacija, tada pats gydytojas arba slaugytojas Jus užregistruos vizitui.
  • Jeigu nuotolinės konsultacijos metu šeimos gydytojas nusprendžia, kad Jums reikalinga tiesioginio kontakto su gydytoju specialistu konsultacija, tada pats šeimos gydytojas Jus užregistruos konsultacijai.

SVARBU:

  • Į Centrą (ambulatoriją) atvykti likus ne daugiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko (esant būtinybei – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo), būtinai su apsaugine veido kauke ir pageidautina su pirštinėmis. Laukdami patekimo į Centro (ambulatorijos) patalpas ir patalpų viduje vienas nuo kito laikykitės saugaus 2 metrų atstumo.
  • Prie įėjimo Jums bus pamatuojama temperatūra. Karščiuojantys daugiau kaip 37°C pacientai į Centro (ambulatorijos) patalpas neįleidžiami. Pacientams nurodoma kreiptis nuotoliniu būdu į šeimos gydytoją dėl tolimesnių rekomendacijų.
  • Įėjus į Centrą (ambulatoriją) būtina dezinfekuoti rankas.

 

Dėkojame už supratimą ir linkime išlikti sveikiems bei saugiems.

 

 

 

AtgalPirmyn
Pakeisti teksto dydį